Масаж – універсальний засіб від 999 хвороб

Масаж – універсальний засіб від 999 хвороб

Масаж - універсальний засіб від 999 хворобВи вільно рухаєтеся цілий день, а до вечора ноги, руки та спина наливаються свинцевою вагою? Вважаєте, що це просто втома та до ранку все пройде? Звичайно, з настанням дня ці неприємні відчуття зникають, адже на зорі всі вчорашні проблеми здаються несуттєвими. Ось тільки … Як ваш організм відноситься до такої неуважності? Напевно він жорстоко помститься за подібну недбалість та одного разу втома переросте в більш серйозні проблеми.

Масаж, як ліки

Зовсім необов’язково чекати, коли ви захворієте по-справжньому. Виснажений стресами та ненормованим робочим днем організм, зношується дуже швидко і якщо його не підтримувати на належному рівні немедикаментозними засобами, то в один прекрасний день ви просто не знайдете сил, щоб встати з ліжка та увійти в звичний ритм.

Лікувальний масаж, є одним з кращих способів збільшити рівень енергії, розігнати кров та поліпшити її циркуляцію, підвищити працездатність та зняти накопичений стрес. Завдяки ручному впливу, розтиранню та вібраціям, напружені м’язи розминаються та стають еластичними, підвищується тонус, та стимулюються життєві сили організму.

Ефективність лікувального масажу

Незалежно від стану, лікувальний масаж надає позитивний ефект вже після першого сеансу. З кожним новим курсом неприємні відчуття будуть слабшати, біль піде, з’явиться відчуття легкості, покращиться настрій, апетит та сон.

Втомлюєтеся після важких трудових буднів? Відчуваєте тяжкість в попереку або біль в шиї? Курс лікувального масажу допоможе зняти ці неприємні відчуття. Грамотний фахівець на кожному прийомі буде спостерігати за динамікою, підбирати точки впливу та інтенсивність в залежності від стану.

Курс або окремі процедури?

Звичайно, можна вдаватися до масажу тільки в екстрених випадках, коли втома дає про себе знати. Однак помічено, що курс лікувального масажу дозволяє значно поліпшити стан здоров’я. А пацієнти, які пройшли лікувальні процедури повністю, часто вибирають регулярний реабілітаційний масаж для підтримки здоров’я.

Таким чином, лікувальний масаж може виявитися для вас єдиною можливістю відновити свої сили без застосування ліків, які не тільки лікують, але й мають масу побічних ефектів.

Отримати безкоштовну консультацію лікаря ортопеда-травматолога та пройти повний курс масажу Ви можете в нашому центрі здоров’я, краси та успіху «The Vesnina Group». А в якості приємного сюрпризу на перший сеанс центр надає знижку 70%!

Здоров’я – один з найважливіших аспектів нашого життя, і відповідальність за нього несемо, в першу чергу, ми самі!

Записатися можна за телефонами 067-308-70-80, 099-308-70-80 або тут.

comments powered by HyperComments