Краніосакральна терапія: ефективно та безболісно

Краніосакральна терапія: ефективно та безболісно

Краніосакральна терапіяКраніосакральна терапія — один з найбільш тонких та індивідуально спрямованих методів остеопатії, за допомогою якого можна досягти повного розслаблення та зняття напруги у всіх частинах тіла, включаючи голову. Суть методу полягає у використанні фізіологічних здібностей людського організму до саморегуляції та самовідновлення. Крім того, краніосакральна терапія бере до уваги взаємозалежність органів та систем та рухливість всіх частин тіла між собою. Втративши здатність до руху, вони негативно впливають на механізм саморегуляції та можуть стати причиною погіршення самопочуття та виникнення ряду захворювань.

Будучи дуже дбайливим, щадним та ефективним методом, краніосакральна терапія успішно застосовується при зціленні від самих різних захворювань в будь-якому віці, починаючи з дитячого та закінчуючи глибокою старістю.

Лікування остеопатом, який освоїв краніосакральну терапію, дозволяє вирішувати найсерйозніші проблеми зі здоров’ям. Для цього фахівці повинні не тільки отримати відповідні теоретичні знання, а й на практиці освоїти безліч найтонших процесів та механізмів. Необхідно мати чуття, яке дозволить відчувати ритмічні зміни взаємодії, положення та форми внутрішніх органів та мимовільний рух, що виникає між ними (т.зв. краніальний ритм). Ці рухи відрізняються дуже невеликою амплітудою, тому об’єктивно сприймати їх та правильно аналізувати можуть тільки остеопати, які вміють прислухатися до дотиків та володіють тонко розвиненим тактильним відчуттям.

Записатися на прийом

Ритми організму – основа краніосакральної остеопатії

Остеопат, що володіє достатнім досвідом, порівнює ритм пацієнта з ритмом здорової людини та на підставі отриманих висновків діагностує деформації та напруження, що виникли в організмі, а також визначає причини, що спровокували появу ділянок напруги. Навіть в самому ранньому віці дитячий остеопат може діагностувати багато захворювань та дати оцінку загальному стану здоров’я на підставі основних міні-ритмів людського організму.

Краніосакральна терапія для немовлятиКраніосакральна система простягається від крижових кісток основи хребта до черепних кісток та складається з рідини та оболонки, які оточують спинний та головний мозок. При циркуляції рідин навколо мозкових оболонок утворюються ритмічні та ніжні рухи, які професійний остеопат вловлює по всьому тілу пацієнта.
Швидкість краніосакральних ритмів може становити від шести повних циклів протягом хвилини до дванадцяти циклів.

Джерело болю не завжди є очевидним. В ході роботи з пацієнтом остеопат отримує цінну інформацію, на підставі якої визначає, в якому місці вплив буде мінімальним, приносячи в той же час максимально можливу користь для організму.

Навчання краніосакральної терапії

Перший візит до остеопата

Вирушаючи на перший прийом до остеопата, будьте готові детально відповісти на питання про стан вашого здоров’я, спадкову схильність та всіляких нюансах захворювання. Після опитування остеопат оглядає пацієнта в стані руху та в стані спокою. Проаналізувавши отриману інформацію та зробивши висновки, лікар:

  • оцінить стан вашого здоров’я;
  • виявить джерела болю;
  • скоригує захворювання за допомогою м’яких маніпулятивних методів.

Як правило, сеанси краніосакральної остеопатії не завдають ні найменшого дискомфорту клієнтам. При обробці хворобливих ділянок може з’явитися біль, але він порівняний з відчуттями, викликаними незвичними вправами, та триває не більше 1-2 діб.

Первинний прийом остеопата здійснюється без проведення попередніх консультацій, але лікарю можуть знадобитися такі аналізи, як тестування рефлексів або вимірювання артеріального тиску.

Центр здоров’я, краси та успіху The Vesnina Group в Харкові гарантує: навіть найнезначніші нездужання не залишаться без уваги досвідченого лікаря!

comments powered by HyperComments