Гомеопатія

Гомеопатія – метод лікування за принципом “подібне виліковує подібне”, засновником є Самуель Ганеман. Цей метод відрізняється від традиційної медицини тим, що хвороби усуваються за допомогою концентрацій певних речовин, які розведені в багато разів, здатних при цьому викликати симптоми схожі з симптомами хвороби у здорової людини. Дана практика допомагає стимулювати імунну систему і фізіологічні властивості до самолікування, а також відновити природний баланс.

Професійний гомеопат має медичну освіту і часто не має вузької спеціальності, оскільки його завдання лікувати не симптоми, а самого пацієнта впливаючи на весь організм в цілому.

Виходячи з конституції і скарг пацієнта лікар гомеопат призначає лікування суворо індивідуально, оскільки метод “допомогло подружці, отже допоможе і мені” не працює. Первинна консультація складається з медичного огляду, опитуванні про звички, уподобання та ін. Це необхідно для правильного призначення лікування.

Існують хибні думки, що це лікування дуже тривале, а то і зовсім довічне. Насправді, гомеопатичне лікування залежить від тривалості хвороби. Досить одного відвідування гомеопата, якщо захворювання виявлено в початкових стадіях. Зрозуміло, якщо патологія хронічна і турбує людину багато місяців і років, відповідно і лікування буде довгим.

Не втрачайте час, записуйтеся до лікаря гомеопата, щоб залишити хвороби в минулому.

Тепер доступно консультація і прийом фахівця онлайн!

Записатися на прийом

Ісаков Олексій Миколайович - лікар вищої категорії, клінічний імунолог, алерголог, гомеопат, мануальний терапевт, остеопат

У Центрі Здоров’я Весніна Груп веде прийом лікар гомеопат, імунолог з досвідом роботи більше 20 років – Ісаков Олексій Миколайович – Лікар вищої категорії, клінічний імунолог, алерголог, гомеопат, мануальний терапевт, остеопат.

comments powered by HyperComments

  ПІБ

  Телефон

  Email

  Види послуг

  Додаткова інформація

  Натискання кнопки "Записатися" означає згоду з Політикою конфіденційності