Чого навчають на ораторських курсах

Цілі, що переслідують люди, які звертаються в спеціальні організації, щоб навчитися говорити, можуть бути різними. Незмінним залишається одне: людина записується на курси ораторської майстерності тоді, коли розуміє, що потрібно щось змінювати в житті. Тому важливо підібрати компанію з молодим та динамічним колективом, а запропонована програма будується не на абстрактних теоретичних фактах, а на конкретних життєвих ситуаціях.

Добре, якщо вам запропонують вивчати ораторське мистецтво та майстерність спілкування в залежності від рівня підготовки. Так, на першому етапі навчання знайомлять з методикою публічних виступів, вивчають риторичні прийоми та фігуральний вислів, спеціальні акторські та психологічні прийоми виступаючого. Вчаться залучати та утримувати увагу слухачів. Всі ці прийоми працюють тільки тоді, коли людина впевнена в собі, тому учасників занять вчать імпровізувати, а значить, покладатися на своє красномовство та вміння викрутитися. Такі заняття піднімають самооцінку та віру людини в свої сили.

Після освоєння основних навичок та прийомів учасники переходять до сфери практичного застосування своїх знань. На курсах ораторського мистецтва слухачі вивчають основи ділового спілкування та психологію впливу, що незамінна для менеджерів з продажу та продавців консультантів. Окремою дисципліною викладається акторська майстерність, яка необхідна в публічних виступах, під час ведення переговорів, та й хіба мало сфер, де людина повинна «зіграти»? Особливу увагу потрібно звернути на такі дисципліни, як Чорна риторика, Техніка стресостійкості та інші. Виявляється, існують заборонені прийоми ведення діалогу, такі як провокація. На заняттях слухачі навчаються вчасно розпізнати провокатора, щоб не піддатися на його промови. Юнаків та дівчат завжди цікавить заняття з розвитку красномовства на першому побаченні та вмінню спокушати співрозмовника.

На жаль, ораторське мистецтво та майстерність спілкування неможливо освоїти за ті 10-15 годин занять, що зазвичай пропонують школи. Однак під час таких тренінгів відбувається головне: створюється ситуація успіху для конкретної людини, яка подивиться свій виступ, знятbq на камеру, та повірить в себе й свої сили. А значить, в неї повірять всі навколишні, адже людина, яка вірить в себе, випромінює силу та життєрадісність, яка приваблює багатьох.

Записатися на курси ораторської майстерності

comments powered by HyperComments

  ПІБ

  Телефон

  Email

  Види послуг

  Додаткова інформація

  Натискання кнопки "Записатися" означає згоду з Політикою конфіденційності