Кардіолог

Кардіолог

При захворюванні серцево судинної системи людини відбуваються різні порушення в кровообігу, які можуть привести до серйозних наслідків, таких як інсульт та інфаркт. Для попередження серйозних ускладнень необхідно своєчасне звернення до лікаря.

Терапевт кардіолог – це фахівець із захворювань серця, який поставить діагноз за симптомами і аналізами, призначить лікування в індивідуальному порядку для конкретного пацієнта.

У нашому центрі надається послуга «Виклик кардіолога додому» в разі, якщо у вас немає можливості записатися на прийом лікаря кардіолога, а у вас з’явилися симптоми, такі як:

  • болі в ділянці грудної клітки при підвищеному тиску;
  • набряки або задишка, нестабільний пульс;
  • запаморочення або непритомність, слабкість або німіють кінцівки.

Кардіолог додому – це реальна можливість оперативної допомоги пацієнту в найкоротші терміни, яку наш центр надає в будь-який час доби.

Наш кардіолог лікар після огляду складе індивідуальну схему лікування, з урахуванням всіх супутніх факторів і захворювань пацієнта, призначить препарати і правильне харчування, яке необхідне при захворюванні серця.

Хороший кардіолог – це не тільки фахівець з діагностики та лікування серцево-судинних захворювань, але і відмінний психолог, який знає, що уважне і доброзичливе ставлення мають величезне значення для здоров’я пацієнта.

У нашому центрі Ви можете поставити будь-яке питання кардіологу, у нас працюють професіонали високого рівня, які проконсультують Вас і дадуть кваліфіковані відповіді з приводу Вашого здоров’я. Кардіолог ціна за прийом і виклик додому вказується в прейскуранті на нашому сайті.

Записатися

comments powered by HyperComments