Про апарат КСД

Про апарат КСД

Спектрально-динамічний апарат (КСД)Група київських вчених створила принципово нову технологію, яка не має аналогів за всю історію медицини. Вона заснована на застосуванні технологій, пов’язаних з магнітно-ядерним резонансом, але відрізняється тим, що використовується спектрально-динамічний аналіз. Ця технологія втілена в створенні апарату «КСД».

Діагностика, профілактика та лікування за допомогою спектрально-динамічного апарату «КСД» проводиться шляхом сканування загального хвильового поля пацієнта та порівняння спектра пацієнта зі стандартним (еталонним) спектром клітин, тканин, органів.

В апараті «КСД» застосовуються слабкі, співрозмірні з людськими, електромагнітні випромінювання в діапазоні від 10 герц до 22 кілогерц.

Медична діагностика та профілактичне обстеження на основі методу спектрально-динамічної діагностики може проводитись за наступними п’ятьма напрямками:

  1. Органо-тканинна діагностика стану шлунково-кишкового тракту, серцево-судинної системи, жіночої та чоловічої сечостатевої системи, нервової системи, бронхо-легеневої системи, кістково-суглобової системи, ЛОР-органів, зубощелепної системи, органів зору, мезенхіми.
  2. Системна діагностика стану ендокринної системи, метаболічних процесів, імунної системи, нейровегетативної нервової системи, психічного статусу.
  3. Екологічна діагностика, що включає наявність вітамінів, мікроелементів, радіоактивних елементів, алергенів, токсинів, геопатогенних навантажень.
  4. Етіологічна діагностика вірусів, бактерій, грибів патогенних, паразитів, найпростіших, токсинів, дисбактеріозів.
  5. Діагностика та підбір індивідуально-комплементарних лікувально-профілактичних засобів таких як алопатичних лікарських препаратів, гомеопатичних препаратів, препаратів типу Heel та інших ізопатичних засобів, трав та фітопрепаратів, продуктів харчування, мінеральних вод та інших напоїв.
comments powered by HyperComments