Нормалізація стану організму за допомогою КСД

Нормалізація стану організму за допомогою КСД

Німецький вчений Р. ФолльНімецький вчений Р. Фолль висунув геніальне припущення – якщо всі невидимі канали зв’язку із зовнішнім світом засновані на електромагнітному випромінюванні, значить і відновити порушені зв’язки можна хвильовим способом.

Відновлення балансу компенсаторних можливостей організму, це ніщо інше, як відновлення рівня необхідних для здоров’я електромагнітних коливань в організмі людини. Порушення здоров’я – це порушення динаміки електромагнітних характеристик спектрально-хвильових процесів. Вплив електромагнітних коливань на біохімічні процеси, що відбуваються в організмі людини, підтверджено відкриттям Фолля (в 1954 році Фоль випадково помітив одну дивну здатність свого приладу – стрілка поверталася в нормальне положення якщо хворий просто брав в руку відповідні ліки). Отже, хворий орган змінює свої електромагнітні показники в залежності від конкретного біохімічного препарату, що контактує з тілом.

Цікавими стали подальші відкриття. Виявилося, що провідність шкіри та електричні параметри акупунктурних точок змінювалися навіть тоді, коли медикамент підносили до шкіри на відстані 3-5 мм.

Порівнюючи спектри коливань в різних акупунктурних точках з електромагнітними спектрами певної речовини, можна визначити як досліджувана речовина подіє на той чи інший орган. Збільшення рівня провідності говорить про гостре запалення, зменшення – про наявність хронічних процесів. Кожне захворювання має індивідуальні характерні електромагнітні зміни, які визначаються «КСД».

comments powered by HyperComments