Можливості діагностики психосоматичних станів

Можливості діагностики психосоматичних станів

Рослинні настоїСтан нашого здоров’я визначається не тільки розумінням життя в гармонії з законами фізичними, але головне – розумінню і дотриманню законів духовних. «Herba est ex luce» (Heel), що означає “Рослина черпає цілющу силу зі світла”. Для діагностики психосоматичних станів в «КСД» застосовуються спектри препаратів рослинних настоїв Н.А. Замаренова. Лікувальні настої доктора Баха з квіток диких рослин використовують для лікування широкого спектора причин, що викликають емоційну напругу. В Апараті спектрально-динамічному «КСД» застосовуються також спектри аптечних препаратів класичної (західної) медицини – алопатія.

Гіппократ«Протилежне виліковується протилежним» (лат. Contraria contrariis curantur) – один з афоризмів Гіппократа. На даному принципі заснована сучасна медицина.

На відміну від гомеопатичних, алопатичні препарати надають лікувальний ефект внаслідок своїх хімічних властивостей. Спектри аптечних препаратів в базі «КСД» мають відповідні характеристики електромагнітних випромінювань, що надають високий терапевтичний ефект. «Протилежне лікується протилежним», але вже на основі не хімічного, а інформаційного впливу спектрами лікарських речовин.

Завдання надання цілісної інформації про стан здоров’я людини, (починаючи з порушень психічного статусу, закінчуючи органічними змінами, включаючи аналіз можливих причин), реалізована в Апараті спектрально-динамічному.

comments powered by HyperComments