Методологія КСД – медицина ХХI століття

Методологія КСД – медицина ХХI століття

Методологія КСД - медицина ХХI століттяВ Апараті спектрально-динамічному розроблений та реалізований новий метод діагностики та лікування, заснований на використанні принципово нових апаратно-програмних рішень. Нова медична технологія базується на нещодавно відкритих фізичних принципах: спектральний аналіз гідроакустичних сигналів, пасивна радіолокація та ін.

Невтручання в природні внутрішньоатомні процеси (тобто «КСД” не порушує те, що вимірює), робота з низькими енергіями є революційним проривом у вимірювальних технологіях, що відносяться до хвильових процесів.

Методология КСД – медицина ХХI векаЗгідно з канонами китайської філософії, людина складає єдине ціле із Всесвітом, та все життя зародилося завдяки циркуляції життєдайної енергії Ци.

Розрізняють внутрішню Ци, яка циркулює всередині людини, та зовнішню Ци – циркулює в природі. В організмі людини Ци циркулює по меридіанах, що розподіляє, зв’язує та об’єднує структури людини.

«КСД» – технології біометрії та біоенергетичної корекції можуть відновити порушену енергетичну рівновагу та, як наслідок – гомеостаз.

«Мова йде про синтез досвіду минулого та сьогодення, про зміну парадигм в розумінні того, що відбувається, що породжує горизонт зовсім нової медицини, медицини ХХI століття.» (Академік В.П. Казначеєв)

comments powered by HyperComments