Механізм діагностики та лікування КСД

Механізм діагностики та лікування КСД

Механізм діагностики та лікування КСДОсновоположним є взаємозв’язок точок відповідності руки з внутрішніми органами та системами людини. Діагностика проводиться таким чином: пацієнт бере в руку датчик, а лікар за допомогою «КСД» записує результуючі хвильові складові взаємодії зовнішнього середовища з полем людини.

Відомо, що різні органи та системи організму пов’язані з певними ділянками шкіри руки, які називаються полями відповідності. У цих полях відразу ж при появі щонайменших відхилень в системах організму за рахунок меридіанних зв’язків з’являються зміни, що реєструються ще на стадії функціональних порушень в органах – задовго до появи органічних змін.

Ця реакція в полях відповідності проявляється у вигляді зміни фізичних характеристик їх електромагнітного поля, температури, електричного опору, швидкості біохімічних реакцій.

За допомогою «КСД» лікар записує загальну електрохвильову спектральну характеристику, виявляє зміни в організмі ще на стадії функціонального порушення та відновлює порушені зв’язки хвильовим способом. Практично жоден клінічний метод в такій мірі не дозволяє цього зробити.

comments powered by HyperComments