Гомеопатичний принцип лікування

Гомеопатичний принцип лікування

Самуель Ганеман 1755-1843Подібне лікується подібним – основний принцип гомеопатії використовується в механізмі лікування «КСД». В основі його лежить спостереження, що хвороба виліковується ліками, які у здорової людини викликають подібні з хворобою симптоми.

Ганеман одночасно створив нову лікувальну систему – гомеопатію, та новий клас ліків – гомеопатичних препаратів.

На відміну від алопатичних (протилежне лікується протилежним), гомеопатичні препарати впливають на організм людини не хімічно, а шляхом своїх фізичних властивостей, тобто спектрально-хвильових характеристик. Правильно підібрані гомеопатичні ліки, навіть не мають молекули дієвої речовини, а лише “слід молекули” – тобто хвильові характеристики даної речовини, певний спектр електромагнітних випромінювань – надають високий терапевтичний ефект. Метод гомеопатії у вигляді резонансного впливу використовується в комплексному лікуванні на апараті «КСД».

Визначивши індивідуальну психосоматичну картину захворювання за допомогою «КСД», лікар підбирає індивідуальне лікування, відповідну корекцію стану організму для конкретного пацієнта в конкретній ситуації.

Головними загальними особливостями Апарату спектрально-динамічного та гомеопатії є нешкідливість та безпека, індивідуальний підхід до лікування, а також лікування всіх вікових груп пацієнтів.

comments powered by HyperComments